Monthly Archives November 2017

PIPIRŲ TAURĖ !!!!!

Category: Naujienos

OHO…. Kokia kieta Pipirų taurė nusimato!!!! Savo dalyvavimą patvirtino beveik visos Lietuvos ledo ritulio mokyklos – Sostinės ledo ritulio akademija,Klaipėdos HC “Klaipėda”Geležinis vilkasDariaus Kasparaičio MokyklaLedo Ritulio Mokykla “Klaipėdos Baltija”Kauno Ledo Arena (Baltų Ainiai)!!!!! 

Taigi drąsiai ir garsiai sakome – GRUODŽIO 16 DIENĄ Elektrėnuose susitinka KIEČIAUSI LIETUVOS LEDO RITULIO PIPIRAI – LIETUVOS LEDO RITULIO ATEITIS.

Read More

Elektrėnuose startavo jauniausioji grandis!!!!

Category: Naujienos

Mūsų mokyklos 2011-2012m.m.gim.jauniausieji ledo ritulininkai šbandė savo jėgas Elektrėnuose.Komandos draugams padėti vyko keletą vyresnėlių.Pirmą turą Vilniuje visas rungtynes laimėjo mūsų mokyklos auklėtiniai.O šį kartą nusileidome.Svarbiausia,kad visi vaikai turėjo puikią galimybę pažaisti ir sudalyvauti visose varžybose.

Read More

Viltautės Gimtadienis!!!!

Category: Naujienos


Šiandien su gimimo diena pasveikinome,Kapitonę-ViltautęJasinevičiutę!!!!!

Read More

Puikiai sužaistas finalas!!!

Category: Naujienos

Puikiai sužaistas finalas!!!

Pagaliau mūsų mokyklos,pačių ištvermingiausių svajonė išsipildė įsiamžinti su Lietuvos ledo ritulio rinktinės žaidėjais.Puikus turnyro finalas.Sveikinu visos mokyklos vardu savo auklėtinę, Viltautę Jasinevičiūtę su gimtadieniu.Ši šventė,Viltautei ypatinga, nes turėjo didelę galimybę susitikti ir susipažinti iš arčiau su Pasaulinio mąsto Legenda Dariumi Kasparaičiu, kuris pasveikino Viltautę ir padovanojo atminimui vardinius marškinėlius #11.

Read More

Dainius Zubrus aplankė mus!!!!

Category: Naujienos

Dainius Zubrus aplankė mus!!!!

Gražiu,vieningu pasisveikinimu,užlipant ant ledo Dainiui Zubrui,mūsų mokyklos vaikai, pasveikino daužymų lazdomis į ledą.Šilta šypsena nusišipsojęs, Dainius čiuožė prie mažiausių būsimų žvaigždučių, klausdamas -kaip sekasi?,duodamas “žaibu”kumštį į kumštį su vaikaisVaikai liko sužavėti pasaulinio lygio legenda,kuris suteikė daug vilčių tapti tokiu pat, kaip jis Tariame nuoširdų ,AČIŪ !!!! Dainiui Zubrui,kad mus aplankė 

Daugiau nuotraukų su įspūdžiais rasite galerijoje...

Read More