Puikiai praėjęs Jurijaus Merkutovo turnyras!!!!

Category: Naujienos

Šiandien Klaipėdos Pc Akropolio lede, rungtyniavo jaunieji ledo ritulininkai.Pagerbti ,buvusio žymaus ledo ritulininko Jurijaus Merkutovo atminimą,susirinko aštuonios dalyvaujančios komandos,kurios buvo suskirstytos i du pogrupius.
A- pogrupyje dalyvavo:
1.HS Riga A
2.Ogre
3.HK Venta
4.Baltija

B- pogrupis
1.Broceni
2.Griunvaldas
3.Liepaja
4.HSRiga

Jau antrus metus iš eilės, puikuolė taurė,iškeliavo į miestą Broceni /Latvija/.Rezultatu 4-2 įveikė HS Riga A.
Dėl trečios vietos rūngtyniavo Griunvaldas /Lietuva/-Ogre /Latvija/.Šioje dvikovoje, lietuvaičiai buvo stipresni,nugalėdami savo varžovus minimaliu rezultatu 4-3.
Na,o mūsų ledo ritulininkai kovojo su kaimynais iš Latvijos -Liepojos ledo ritulininkais.Rezultatu 4-3,šį kartą svečiai turėjo pripažinti mūsiškių pranašumą.Vaikų ledo ritulio mokykla “Klaipėdos Baltija”,dėkoja- nepagailėjusiam savo laisvalaikio ir sutikusiam atvykti į turnyrą ,garbės svečiui,Klaipėdos miesto Merui-Vytautui Grubliauskui.Meras matė,kaip pas jaunus ledo ritulininkus,degė akyse pergalės ugnelė ir visi norėjo iškovoti gražuolę taurę.Deja…. Malonu buvo girdėti,kaip Vytautas Grubliauskas kalbėjo savo prisiminimuose apie Jurijų Merkutovą…..
Po turnyro buvo išrinkta simbolinė rinktinė,taip pat nebuvo pamirštas buvęs mūsų mokyklos auklėtinis-treneris,Arnas Timošenko,švenčiantis savo 17-tą gimtadienį.Arnas buvo ,Jurijaus Merkutovo auklėtinis.Sutapo taip,kad savo gimtadienio dieną,vaikinukui gerokai teko padirbėti ant ledo 🙂

Ledo ritulio mokykla”Klaipėdos Baltija” dėkoja visiems dalyvavusiems turnyre ir iki kitų metų,naujų susitikimų!!!!!!!!! 🙂🙂🙂

Daugiau nuotraukų apie turnyrą,galite pažiūrèti mūsų foto galerijoje